Logo

Vy a Vaše zdravíJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

O nemocnici

Napsali jste nám

Sestře Lištvánové

6.12.2017

Dobrý den.

Touto formou bych chtěla moc pochválit sestru paní Lištvánovou z oddělení neurologie za profesionální přístupu k pacientům.

Moc děkuji.Takových zdravotních sester je málo.

S.A.


Poděkování všem zaměstnancům nemocnice

4.12.2017

Blíží se doba vánoční. Čas, který trávíme nejraději se svými blízkými. Konec roku následuje bezprostředně po ní. To obvykle hodnotíme, co nám uplynulý rok přinesl, případně vzal. Mimo jiné si představujeme, jak by mohl následující rok vypadat a vzájemně si přejeme, co by to mělo být… Častým přáním nás všech je především to, abychom byli zdraví… hodnota nad všechny nejcennější, věc, která se nedá nikde a za žádné peníze koupit.

Jak rychle lze z plného zdraví „sklouznout do nemoci“, která Vás ohrozí na životě, jsme letos měli možnost zažít si nepřímo na vlastní kůži. A to díky nemoci, která byla diagnostikována na podzim minulého roku u mojí maminky, paní D.M., narozené v roce 1955. I přes včasné určení diagnózy se její zdravotní stav na začátku letošního roku rychle zhoršil. Koncem ledna byla s ohledem na zhoršení zdravotního stavu hospitalizována. To, že se období hospitalizace protáhne na období téměř osmi měsíců, nikdo z nás netušil. A už vůbec ne to, že bude o svůj život doslova bojovat. Zdravotní stav se postupně zhoršoval. S ohledem na všechny faktory, které negativně ovlivňovaly zlepšení jejího zdravotního stavu, jsme dostávali ne příliš pozitivní zprávy. Maminka absolvovala mnohá vyšetření, zákroky a náročnou operaci. Jen díky veškerému úsilí všech lékařů, kteří byli do péče zapojeni, a to ve všech nemocnicích, které maminka postupně „navštívila“, se podařilo její zdravotní stav změnit a nemoc překonat. Víra zůstávala…, byly však chvíle, kdy jsme již téměř nevěřili, že ty letošní Vánoce budeme trávit společně. Povzbuzující přístup lékařů a zdravotních sester pro nás byl velkou oporou v této těžké životní chvíli.

 Jsme si vědomi toho, že bez odborné péče všech lékařů, kteří byli do péče o moji maminku zapojeni, by se toto nepodařilo. Nesmím opomenout odbornou pomoc veškerého zdravotního personálu – všech zdravotních sester a ošetřovatelů. Za celou dobu nemoci naší maminky jsme se setkali s velmi ochotným přístupem lékařů a všech ošetřujících zdravotníků. Dostalo se nám všech potřebných informací o zdravotním stavu, empatického a podporujícího přístupu. O maminku bylo dobře postaráno. Zdravotní sestry byly velmi ochotné, pečující a milé.

Ráda bych jménem celé naší rodiny poděkovala Vaší nemocnici, Vašemu oddělení a všem, kteří se na jeho chodu podílejí, za veškerou pomoc, kterou jste mamince na cestě za zdravím a při ošetřování věnovali. Velmi si vážíme Vaší náročné a užitečné práce.

Přejeme Vám všem radostné Vánoce v kruhu nejbližších a v Novém roce 2018 především hodně zdraví.

S pozdravem za celou rodinu R.Š., dcera Vaší pacientky, 4.12.2017


Primáři neurologie

22.11.2017

Dobrý den, pane primáři.

Dovoluji si Vám touto cestou napsat děkovný dopis. Dne 13.11.2017 jsem byl s bolestmi páteře na příjmové neurologické ambulanci vyšetřen MUDr. Gwardovou Barborou a následně 16.11.2017 MUDr. Ermisovou Karolínou. Jejich profesionální a lidský přístup byl více než se dá popsat. Dále bych chtěl poděkovat sestřičkám, které v dané dny sloužili na příjmové neurologické ambulanci za jejich milý přístup k pacientovi.

Nemohu opomenout také sestřičku z infuzního stacionáře p. Lištvánovou Marcelu, kterou si vážím a budu se zase opakovat ochota vyhovět a lidský přístup k pacientům. Vím, že Vaše práce je náročná a bez ní by se nám žilo velice špatně.

Pane primáři, děkuji Vám všem.

S úctou V.V.


Pro pana MUDr. Leopolda Pavlase a jeho kolektiv.

19.11.2017

Dne 13. 11. 2017 jsem byla přijatá na chirurgickém oddělení k operaci varixů. Chtěla bych tímto, velmi poděkovat panu MUDr. Leopoldovi Pavlasovi a celému operačnímu týmu na sále.
Dále pak sestřičkám na lůžkovém oddělení, za velmi milé a úsměvné přijetí, ochotu a profesionální přístup.

Vaše spokojená pacientka D.H. 


Poděkování gastroenterologickému oddělení

10.11.2017

Dobrý den,

ráda bych touto cestou velmi poděkovala nejen za sebe, ale i za svoji spoluležící, oddělení gastroenterologie, kde jsme byly hospitalizované a setkaly jsme se tam s opravdu velmi profesionálním přístupem lékařů, s empatií a úctou k člověku. Sestřičky i přes náročné dny a noci nedaly najevo žádné emoce kromě úsměvu, staraly se , zajímaly se ...prostě tohle byl koncert pro duši. Mohu říct, že celý tým je naprosto sehraný, cítila jsem se tam velmi příjemně a kdyby se to dalo říct o nemocnici, tak říkám, že tam bych se ráda vrátila. Takže prosím o velké poděkování všem, opravdu všem, protože bez vyjímky byli všichni přikladem toho, jak by to mělo v nemocnici vypadat. Od lékaře až po paní uklízečky .. i ty byly kouzelné.

Ale přece jen, pokud bych mohla vyzdvihnout dvě jména, na kterých jsme se shodly s paní C., což byla má sousedka, tak moc děkujeme paní doktorce Kovaříkové. Její přístup k pacientovi byl nejen naprosto profesionální, ale hlavně lidský, díky ní to šlo opravdu hladce, a když přišla na kontrolu, byla to velmi milá návštěva pro nás, protože úsměv jí nikdy nechyběl... a druhý anděl, sestřička Hanka Glabasniková, ta nás měla na starost velmi často a její přístup byl netradiční, dokázala nás vždycky rozesmát, na každou naši otázku znala odpověd a my se na ní těšily.
Za sebe bych si přála, aby na všech odděleních byli alespoň z poloviny tak dobří, jako na vašem oddělení gastro, což by pro nás pacienty znamenalo jít do nemocnice naprosto bez obav .
Nastavili pomyslnou laťku opravdu velmi vysoko a pevně věřím, že si ji udrží .
Děkujeme za veškerou péči a úžasných 11 dní .

S pozdravem
D.S. a paní C.


Poděkování

6.11.2017

Dobrý den, pane primáři.                                                                                                                                         

Dovoluji si Vám napsat děkovný dopis. Dne 20.10.2017 jsem byla s bolestmi břicha vyšetřena MUDr. Petrem Fojtíkem a sestrou Šárkou Kostkovou. Jejich profesionální a lidský přístup byl více, než se dá popsat. Dále bych chtěla poděkovat sestře Svobodové, ošetřovatelkám p. Sýkorové a p. Strakové.

Nemohu opomenout MUDr. Elišku Kretkovou, které si nesmírně vážím a budu se zase opakovat..... lidský přístup k pacientům a mnohem více. Vím, že Vaše práce je náročná a bez ní by se nám žilo velice špatně.

Pane primáři, děkuji Vám všem.

S úctou K.I.


Poděkování ARO, MOJIP a chirurgii

6.11.2017

Dobrý den,

v termínu 10.9.-22.10.2017 jsem byla hospitalizována ve Vítkovické nemocnici.

S péčí během celé hospitalizace jsem byla velmi spokojená. Chtěla bych poděkovat lékařům a sestrám z oddělení ARO, MOJIP chirurgie a Chirurgie A za jejich profesionální, ale také velmi lidský a empatický přístup.
Děkuji MUDr. Foltysovi, Ph.D., MUDr. Jackaninovi a celému týmu na operačním sále za skvěle odvedenou práci během náročné operace, kterou jsem podstoupila. Vrátili mi to nejcennější, co člověk má - zdraví.
Největší poděkování patří MUDr. Foltysovi, Ph.D., který se věnoval mému zdravotnímu problému od samého počátku, až ke zdárnému vyléčení.
A nesmím zapomenout poděkovat také MUDr. Faltovi, Ph.D. a sestrám z Centra péče o zažívací trakt.

Jsem ráda, že pro tyto lidi je jejich profese posláním.

Prosím Vás, zda byste mohli předat mé poděkování všem výše uvedeným. Děkuji.

Musím také zmínit čistotu a příjemné prostředí na odděleních.

Se srdečným pozdravem,

Ing. J.K.


Poděkování porodnici

17.9.2017

Dobrý den,

chtěla bych tímto poděkovat celému personálu Vítkovické porodnice za péči a velmi příjemný personál, který se o mě a mou narozenou dceru příkladně staral, a to jak co se týká poraden, tak následně porodu i péče na oddělení šestinedělí. Zejména děkuji Mgr. Petře Chromkové za velikou trpělivost a toleranci při porodu a MUDr. Lukáši Režňákovi a rovněž celému týmu. Nemohla jsem si vybrat lepší porodnici! Určitě vás budu všude chválit a doporučovat, a kdyby to bylo v mých možnostech, určitě bych se přikláněla alespoň za nějakou odměnu k platu J

K.K.


Poděkování primáři a celému týmu chirurgie

17.9.2017

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu primáři Mazurovi a celému jeho týmu (moc Vás zdravím, pane Lukáši) za profesionální a vlídný přístup při mé hospitalizaci a operaci aortobifemorálního bypassu.
Ještě jednou děkuji všem!

T.M.


Poděkování MUDr. Jetmarovi a a celému týmu sestřiček z cévní ambulance

14.8.2017

Dobrý den,

ráda bych touto cestou poděkovala panu doktorovi Vladimíru Jetmarovi a celému týmu sestřiček z cévní ambulance.

Poslední dva roky věnovali mému manželovi B.O. (ročník 1933) obrovský kus péče. Manžel se léčil s diabetickou nohou a v Opavské nemocnici byl již objednán k amputaci. Jeho zhoršující se stav tam nikdo neřešil. Pak jsme se, ale dostali do vaší ambulance k panu doktorovi Jetmarovi, který amputaci pozastavil a nastavil novou léčbu. Tím mému muži zachránil nejen nohu, ale i život.

Dovolte mi prosím upřímně poděkovat panu doktorovi i sestřičkám za ochotu a laskavost. Za pochopení, že neodepsali starého člověka, ale dali mu šanci znovu žít. S vděčností díky nim příjmám každý nový den, kdy můžeme být s manželem ještě spolu. Velice děkuji.

 
S úctou J.O.


Poděkování oddělením rehabilitace a neurologie

11.8.2017

Dobrý den,

chtěl bych poslat děkovný e-mail neurologicko-rehabilitačnímu oddělení.

Hlavně moc děkuji rehabilitačním sestřičkám za to, co pro mně udělali. Ještě jednou děkuji. Věřím, kdyby jim donesli pacienta v kýblu, tak oni ho postaví na nohy.

Děkuji a nashledanou. P.J.


Poděkování MUDr. Priftimu

8.8.2017

Dobrý den,

chtěla bych moc poděkovat MUDr. Priftimu za mého tatínka. Za to, že jako doktor je i ČLOVĚK, velmi laskavý, velmi ochotný a tím nic neztrácí na své profesionalitě!
Velký dík za naší rodinu patří všem na oddělení Následné péče. Úsměv, laskavé jednání to vše nám postavilo tatínka na nohy. A samozřejmě sestřičkám na rehabilitaci. Skvělá práce! A za ní vám všem znovu děkuji, i když to leckdy není vůbec jednoduché.

S.Š.


Poděkování sestřičkám lymfocentra

1.8.2017

Dobrý den, chtěla bych poděkovat sestřičkám z oddělení lymfocentra za profesionální a také lidský přístup k pacientům, ochotu a velmi milé jednání.

Spokojená klientka


Poděkování MUDr. Priftimu a celé interní ambulanci

30.7.2017

Dobrý den.

podstoupil jsem u Vás vyšetření na interní ambulanci u pana doktora Priftiho.Tímto bych chtěl panu doktorovi i celému personálu velmi poděkovat za opravdu vysoce profesionální přístup a konkrétně panu doktorovi Priftimu za perfektní práci a přístup. Přeji Vaší nemocnici hodně úspěchů a spokojených pacientů.

Š., Hlučín


Poděkování porodnici

27.7.2017

13.7. jsem u Vás porodila dceru Lucinku. Chtěla bych tímto poděkovat veškerému personálu jak na porodním oddělení, novorozeneckém oddělení, tak na oddělení šestinedělí. 

Pracuji ve službách, takže jsem celkem náročná na kvalitu klientské péče, a mohu říci, že od Vašeho personálu by se mohl leckdo v soukromém sektoru učit. Všichni, se kterými jsem se za dobu svého pobytu u Vás setkala, byli milí, vstřícní a nápomocní, díky čemuž jsem se cítila příjemně a nebrala jsem to jako pobyt v nemocnici.

Zvláštní dík bych chtěla poslat paní asistentce Pomahačové, která s námi byla u porodu. V celém jeho průběhu byla mi i manželovi obrovskou oporou a dokázala s klidem zpracovávat naše emoce :-)

Budu Vás zaníceně doporučovat všem nastávajícím maminkám a až budu rodit příště, bez váhání zvolím opět Vaši porodnici!

S pozdravem

G.Z.


Poděkování internímu oddělení B

27.7.2017

Dobry den,

chtěl bych tímto velmi poděkovat celému internímu odděleni lůžkové peče B včetně všech sester pod vedením paní doktorky Tulachové a pani doktorky Šanderové, která byla velice vstřícná a ochotná na příjmové ambulanci a následně hospitalizaci mé 92-leté maminky.

S úctou k Vaši práci P.


Poděkování porodnímu sálu

11.7.2017

Velice děkuji za velmi profesionální přístup celého zdravotnického týmu na porodním sále. Věděla jsem, že jsem v dobrých rukách. Můj porod byl bohužel komplikovaný a bez jejich včasného zásahu by mohlo vše dopadnout špatně. Děkuji speciálně porodní asistence Vlaďce, jejíž dlouholetá praxe v oboru jde znát, její empatický přístup mě naprosto ohromil, měla jsem pocit, že mě naprosto chápe a rozumí tomu, co prožívám...

Rovněž děkuji sestrám na novorozeneckém oddělení, vždy když jsem si nevěděla rady s kojením, přišly a poradily mi. Laktační poradnu jsem také využila a byla jsem velmi spokojená. Vřele doporučuji tuto porodnici všem maminkám!

E.V.


Personálu gastroenterologie

13.6.2017

Vážený pane řediteli,

srdečně Vás zdravím a chtěla jsem Vám dát vědět, že jsem byla dnes na kolonoskopickém vyšetření. Měla jsem obavy, měla jsem strach. Ale s tak výborným personálem, který je ve Vaši nemocnici na tomto oddělení, šlo vše hladce, bez bolesti, bez nepříjemných pocitů. Byla jsem kompletně seznámená s postupem vyšetření. Sestřičky velmi příjemné a pan doktor mě taky uklidnil větou: "Nemusíte se bát."

Děkuji Vám všem. Vaše práce je velmi náročná.

M.M.


Poděkování

11.6.2017

Dobrý den,

chtěla bych moc poděkovat panu primáři Jeřábkovi, který odvedl perfektní práci. Všem sestřičkám jak na chirurgii B tak i na ambulanci ORL. Byla jsem již několikrát hospitalizovaná ve vaší nemocnici a vždy jsem byla mile překvapena přístupem vašich zaměstnanců.

Ještě jednou děkuji za perfektní péči, ochotu a vstřícnost.

S. B.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

29.5.2017

Dobrý den,

chtěla bych alespoň touto cestou poděkovat všem lékařům a sestřičkám, jež se o mě starali během mé hospitalizace a zákroku 15.5. - 19.5.2017.
Ráda bych vyzdvihla nejen jejich profesionalitu, ale hlavně ochotný a lidský přístup, s jakým se ve zdravotnictví člověk dnes hned tak nesetká.

Děkuji moc, všem budu doporučovat!

VL


Poděkování p. Jadrné

23.5.2017

Vážený paní manažerko,

od roku 2015 chodím do Vítkovické nemocnice na lymfatické masáže.

Jsem v péči terapeutky Pavly Jadrné a cítím, že mimo osobní poděkování mám potřebu vyzdvihnout její nesmírně náročnou práci i přímo Vám. Spousta lidí je nespokojených a píšou stížnosti, ale na poděkování bohužel zapomínáme...i já se k tomuto kroku odhodlala až dnes.

Chci, abyste věděla, jak skvělý personál máte a jak je vzácné na něj v dnešní uspěchané době narazit. Nějak se pomalu vytrácí lidskost a je to velká škoda. Neboť právě ona lidskost a vstřícnost dokáže léčit bolavou duši, kterou si dovolím říct, má každý pacient.

Jíž při první návštěvě jsem byla velmi mile překvapena oběma přítomnými terapeutkami, nicméně jsem se dostala do zlatých rukou Pavly Jadrné a jsem za to velmi vděčná. Slova mých díků nelze úplně vyjádřit slovy.

Kéž by se takto choval veškerý zdravotnický personál, ve všech nemocnicích. Chápu, že je to nesmírně náročné povolání a nejste oceněni a možná i demotivováni, nicméně jsem ráda, že i přesto v některých zůstává lidskost, vstřícnost a ochota.

Přeji Vám, aby takových zaměstnanců přibývalo a tím narůstaly Vaše úspěchy a spokojenost pacientů.

Ještě jednou VELKÉ DÍKY !!!

S přáním pěkného dne K.V.


Poděkování

22.5.2017

Vážený pane řediteli,

velice bych Vám chtěla poděkovat za profesionální a přitom velice lidský a citlivý přístup s jakým Vaše kolegyně a kolegové z neurologické pohotovosti (pavilon F), následně rentgenu a rychlé zdravotnické pomoci přistoupili dne 13.5.2017 po 17.30 k řešení zdravotního problému moji tchyně paní A. K., narozena 1935.
Ačkoliv je maminka z Poruby a v konečném důsledku se ukázalo, že se vůbec nejedná o neurologický problém, ale přivezli jsme ji se zlomenou stehenní kosti, vše řešili s klidem a nadhledem a přitom profesionálně.
Ještě jednou moc děkuji celému týmu za dobře odvedenou, nejen práci a myslím si, že můžete na svoje kolegy být hrdý.
Do další práce přeji hodně zdraví, pevných nervů a radosti, protože pomáhat lidem, je asi nejtěžší, ale také velice krásná práce.

T.K., 15.5.2017


Poděkování oddělení následné péče

15.5.2017

Budova E
p. Krausová, p. Adámková + všichni zaměstnanci tohoto oddělení

Vážený pane řediteli,

chci Vám tímto poděkovat za sebe a svého otce, který se zde léčí. Velmi si vážím zdejšího personálu, nejen v budově E, ale i všech zaměstnanců Vítkovické nemocnice. Jsem mile překvapen vysokou úrovní s jakou přistupují k pacientům. Komunikace, vstřícnost, ochota a empatie jsou slova, kterými se dá vyjádřit slovo PROFESIONALITA. Za sebe mohu říci SPOKOJENOST. Je to týmová práce a náročná práce.

Ještě jednou děkuji Vám všem za péči a přeji hodně úspěchů i do dalších období.

R.V.


Poděkování Moment ČR

11.4.2017

Milí zaměstnanci Vítkovické nemocnice, děkujeme Všem, kteří podpořili sbírku ve prospěch MOMENT ČR. 


Poděkování

27.3.2017

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat MUDR. Foltysovi, Ph.D. a MUDR. Jackaninovi za perfektně provedenou operaci, kterou podstoupila 23.3. 2017 má dcera L.H. Jsem moc ráda že, bylo o moji dceru velice dobře a profesionálně postaráno. Můj dík patří i týmu na operačním sále a sestřičkam na chirurgii B.

Přeji všem hodně úspěchů.

Děkuji Z.W, 26.3.2017


Poděkování lékařům a sestřičkám

27.3.2017

Dobrý den, chtěla jsem touto cestou moc poděkovat za skvělou práci především panu Foltysovi, operace střev crohnova nemoc tlustého střeva, skvělou peci pana Jackanina a všem sestřičkám u rekonvalescence. Snad již další operace nebude, ale kdyby přeci, tak jen u těchto dvou mužů.

Děkuji za svůj život, za laparoskopii za vše.

Lucka 


Poděkování oddělení chirurgie

21.3.2017

Dobrý den,

dnes jsem musela navštívit vaše chirurgické oddělení z důvodu akutních bolestí. A musím přiznat, že jsem šla s obavami. Nemám s chirurgií ve Vítkovicích moc dobré zkušenosti (ovšem staré cca 8 a 10 let). Tehdy "pravá" nevěděla, co dělá "levá".

Ovšem nyní je to zjevně úplně jinak! Po celou dobu mi byla věnována profesionální a empatická pozornost. Od příchodu, přes všechna vyšetření až po rozloučení. Bohužel jsem dle fotografií identifikovala jmenovitě jen paní doktorku, MUDr. Adélu Navrátilovou.

Chci poděkovat všem dámám a pánovi, se kterými jsem se potkala. Ať to byla registrace, sestřička (Marcela Krátká) a paní doktorka v ambulanci (MUDr. Adéla Navrátilová), paní na RTG, sestřička a pan doktor na UZ (Jana Kružicová, MUDr. Robert Psár) a v neposlední řadě i paní zdravotnice (Pavla Nekoraníková), která mě vozila po vyšetřeních na kolečkovém křesle! Byla ideální pracovník ve zdravotnictví J

Věnovali se mi, usmívali se, starali se a hlavně mi všechno pořádně vysvětlili.

Velmi prosím o doplnění jmen alespoň sestřičky z ambulance a paní zdravotnice, aby věděly, že je to opravdu poděkování jim konkrétně.

Zároveň také prosím o přeposlání tohoto poděkování panu primáři Mazurovi.

Děkuji za péči a přeji co nejvíce spokojených pacientů nejen na oddělení chirurgie.

K.H., 21.3.2017


Chirurgické stanici B

15.3.2017

Dobrý den,

byla jsem hospitalizována na chirurgické stanici B, kde mi byly v rozmezí jednoho měsíce provedeny dva operační zákroky, které provedl pan primář MUDr. Miloslav Mazur, Ph.D., MBA. Oceňuji jeho profesionalitu, zručnost a příjemné chování po celou dobu hospitalizace a následnou péči, které se mi dostalo. Chci poděkovat všemu zdravotnickému personálu, se kterým jsem byla po dobu hospitalizace ve styku, to znamená chirurgii B, anestezii, která byla super vedena, dospávajícímu pokoji, hlavně sestřičce Pavle. Byli jste všichni moc příjemní, ochotní.

Ještě jednou děkuji. H.P.


Poděkování nemocnici a LDN

14.3.2017

Dobrý den,

omlouvám se za opožděné poděkování, které chci již dlouho alespoň touto cestou poslat. 24.12.2016 byl u Vás přijat manžel V.Z. s mozkovou příhodou.
Chtěla bych velmi poděkovat za stoprocentní ošetření ve Vaší nemocnici a posléze na LDN. Např.sestře Holubové za to, že mě neustále ochotně informovala telefonem o průběhu nemoci. I ostatní sestry byly velmi milé a ochotné a všude bylo velmi čisto a péče byla na profesionální úrovni. Zato ještě jednou moc děkuji celému kolektivu.
 

S pozdravem manželka E.Z.


Poděkování docentu Holeczymu

13.3.2017

Vážený pane řediteli,

přijměte prosím mé velké a upřímné poděkování za perfektní operační výkon pana Doc. MUDr. Pavola Holéczyho, Csc., lékaře chirurgického oddělení Vítkovické nemocnice, který mě opakovaně operoval a svým profesionálním zákrokem mi velmi pomohl a v podstatě zachránil život. Mé poděkování patří také ostatním lékařům, sestřičkám, ošetřovatelkám i uklízečkám za jejich péči a servis během mé hospitalizace ve vaší nemocnici, a to jak na chirurgickém oddělení, tak hned po operaci i na oddělení JIP. Byl jsem ubytován na nadstandardním pokoji chirurgického oddělení, který byl velmi moderně vybaven. Všude bylo perfektně čisto a voňavo i na společných toaletách.

Vítkovickou nemocnici jsem před lety objevil na základě doporučení jednoho lékaře a řadím ji k jedné z nejlepších nemocnic v naší zemi Sám sem za panem docentem Holéczym dojíždím až z Prahy a jsem tomu rád.

Prosím předejte mu mé opakované poděkování a projev mé hluboké úcty k jeho práci  i odborným kvalitám. Vždy byl ke mně velice laskavý, příjemný a dokázal mě svým odborným a citlivým přístupem zbavit strachu z následné operace. Velice si ho vážím a děkuji mu za vše, co pro mne ve vaší nemocnici udělal.

S úctou P.Z., Hostivice


Poděkování MOJIP

27.2.2017

Dobrý den,

téměř týden, jsem byla upoutána na lůžko na chirurgické JIP (MOJIP ). Všichni víme, že pracovat ve zdravotnictví, ať už jako lékař nebo jako jiný zdravotnický personál, je poslání. My laici jsme odkázáni na vás odborníky, kdy vám svěřujeme naše emoční a duševní zdraví, prostě sami sebe. Není samozřejmostí, že všechny informace, které si žádáme, nám jsou sděleny způsobem, kterému rozumíme a s patřičnou empatií. Ano, EMPATII my nemocní očekáváme. Ne každý má tuto vlastnost vrozenou.

Chci poděkovat všem sestrám, lékařům chirurgické JIP, kteří se o mne starali.

Nejčastěji mě měly na „krku“ sestry - Kateřina Vehovská, Soňa Matýsková, Blanka Špačková. V rukou těchto sester jsem se cítila bezpečně. Měly vždy úsměv na tváři, právě výše zmiňovanou empatii, že zrovna v daný okamžik potřebuji slyšet něco konejšivého, protože mám strach. Uklidnily mne vlídným slovem, pohlazením….

Děvčata, z celého srdce děkuji za to, že toto poslání takto konáte. Nejen za sebe, ale také za budoucí pacienty.

T.C. 


Poděkování oddělení rehabilitace

20.2.2017

Vážený pane řediteli.

Dovoluji si Vám touto formou požádat o vyslovení poděkování kolektivu oddělení rehabilitace v čele s panem primářem za profesionální a lidský přístup k pacientům. Dvakrát jsem využil péči jmenovaného oddělení, a vždy byla situace stejná (milý personál a poctivá práce). Na takové podřízené můžete být hrdý.

Ještě jednou Vám děkuji a vyřiďte poděkování.

Pplk.v.v. Dr. L. J.


Gynekologicko - porodnickému oddělení

17.2.2017

Chci poděkovat všem lékařům, sestrám a praktikantkám za profesionální a neskutečně lidský přístup v průběhu mé hospitalizace 13.2. - 17.2.2017. Také velké díky celému operačnímu týmu, který mi prováděl zákrok 14. 2. 2017, sestrám na dospávacím pokoji a všem, na které jsem nechtě zapomněla. Zvolit si Vaši nemocnici bylo nejlepší rozhodnutí a vždy Vás doporučím.

Děkuji moooooc...

P. L.


Neurologickému stacionáři

27.1.2017

Chtěla bych pochválit a upozornit na dobré chování a pěkný přístup k lidem od sestry Marcely Lištvanové na infuzním stacionáři neurologie, která přistupuje s dobrým srdcem ke všem pacientům.

Moc za to děkuji. V.J.


Poděkování rehabilitaci

13.1.2017

Dobrý den,

po letech tvrdé práce bez přestávek jsem na radu neurologa zavítal na rehabilitační oddělení s problémy krční a bederní páteře a po doporučení mých přátel jsem využil služeb Rehabilitačního oddělení VN. Byl jsem příjemně překvapen profesionalitou prim. MUDr. Kusyna a jeho týmu. Kromě primáře, bych rád vyzdvihl mimořádnou odbornou péči a zaujetí,  milé vystupování a profesionalitu fyzioterapeutek B. Stalmachové, Dis. a Bc. V. Navrátilové, které o mě pečují. Po letech v zahraničí konečně mohu konstatovat, že narazit na příjemné profesionály není vysněný nadstandard.

Za svůj život jsem pobýval v řadě západoevropských měst a využil služeb mnoha západoevropských ambulancí. Konečně mohu říct, že odbornost a příjemné vystupování lze dohledat i v ČR, potažmo v Ostravě.

S milým pozdravem D.H.


Poděkování chirurgii

9.1.2017

Dobrý den,

dne 4.-5.1.2017 jsem byl hospitalizován kvůli operačnímu zákroku ve Vítkovické nemocnici. Chtěl bych touto cestou vyjádřit poděkování lékařům a zdravotním sestřičkám chirurgického oddělení A, operačního sálu, dospávacího oddělení, anesteziologické ambulance a odběrového centra. Jejich péče a lidského přístupu si velmi vážím.

S pozdravem P.K.


Gynekologicko-porodnickému oddělení

31.12.2016

Dobrý den,

omlouvám se za opožděné poděkování, které chci již dlouho alespoň touto cestou poslat - dne 7.7.2016 jsme na Gynekologicko-porodnickém oddělení přivedli přirozenou cestou na svět naši dceru Barunku.

Moc děkujeme za profesionální přístup celého porodního týmu, který nás měl na starosti: jmenovitě Mudr. Ľubici Ščerbě, porodní asistentce Vlaďce Majdišové. Především bych ráda ocenila trpělivý přístup paní Majdišové, která nás bezpečně provedla všemi dobami porodními a ve finále nám pomohla k perfektnímu výsledku - narození naší holčičky.

Stejně kladně hodnotím i péči, které se nám dostávalo (mi i naší dcerce) na oddělení šestinedělí a to zvláště Bc. Tereze Drastichové a Bc. Monice Branichové, ale i ostatním, včetně pomocného personálu, kteří se o nás starali ve dnech 7.7.-11.7.2016.

Ještě jednou díky za profesionální přístup, kterým se dnes mnozí ohánějí, ale ve Vašem oddělení ho lze skutečně zažít.

Rovněž oceňuji útulnost a vybavení porodního sálu, stejně jako pokojů, ale i jídelny a výborného stravování.

Přeji Vám jen spokojené pacienty a spolupracovníky, maximum bezproblémových porodů  a udržení vysoké kvality poskytované péče.

Se srdečným pozdravem  

Ing. M.M.


Všem zaměstnancům na Dětském oddělení

27.12.2016

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velmi poděkovat Všem zaměstnancům na Dětském oddělení ve Vaší nemocnici. Obzvláště pak na oddělení JIP.

Dne 23.12.2016 v odpoledních hodinách mou dceru V.H. přivezla záchranná služba. Naprostá ochota a starostlivost. Velmi citlivé jednání jak s dcerou tak i se mnou. Velmi děkujeme paní doktorce Nikol Šebestové - dobrá duše se srdcem na dlani. A nejen ona !!

Ještě jednou děkujeme za Vaši péči a profesionalitu a přejeme celému týmu do Nového roku 2017 mnoho štěstí a úspěchů jak v osobním tak i pracovním životě.

K.H. s dcerou

 


Poděkování porodnici

27.12.2016

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat personálu, který se o nás vzorně staral při narození dcery. Jak odd. přijmu (18.12.2016), tak trpělivé a ochotné porodní asistentce paní Nikole a samozřejmě taky odd. šestinedělí, novorozeneckému i pomocnému personálu. Skvělá práce!

R.V.


Dětskému oddělení

20.12.2016

Chtěla bych poděkovat dětskému odd. za péči o mou dceru.

Už v příjmové ambulanci, ačkoliv měli akutní příjem, byli na nás sestřičky a paní doktorka milé a z nás spadla nervozita. Uklidnili, vysvětlili, ve dne v noci s úsměvem ošetřili. Lékařky, sestřičky, ošetřovatelky... všechny stále usměvavé a profesionální.

Na celém oddělení i na pokoji čisto a dcera měla zajištěný neustále program. Jako matka hospitalizovaná s dcerou, jsem byla maximálně spokojená. Dcera byla celou dobu hospitalizace klidná, všechny výkony nesla statečně, díky celému personálu. DĚKUJEME !


Poděkování dětské JIP

19.12.2016

Chtěla bych poděkovat dětské JIP a paní doktorce Michaele Tvrdé za hezký přístup ke mě i mému ročnímu Toníčkovi.

Trávit dny v nemocnici jako matka je velmi psychicky náročné, a tak nevím jestli jsem vůbec poděkovala. Snad se touto cestou mé poděkování k nim dostane.

M.L.


Oddělení šestinedělí

9.12.2016

Dobrý den,

ráda bych touto cestou poděkovala všem sloužícím sestřičkám na odd. šestinedělí a novorozeneckém odd. během mého pobytu v době od 24.11.2016 do 29.11.2016. Setkala jsem se tu s lidským přístupem, vlídností a skvělou péčí výše uvedených pracovníků.

Velké díky také patří paní V.Majdyšové a MUDr. Klimánkové, které byly během mého porodu naprosto skvělé!!!!!!

Přála bych si ve zdravotnictví více takto povolaných lidí.

S pozdravem I.S.


Lékařům a sestřičkám na chirurgii

30.11.2016

Dobrý den,

13.10.2016 jsem prodělala operací kýly ve Vaší nemocnici. Jelikož hojení rány nebylo bez komplikací musela jsem že začátku každý den dojíždět na převazy na chirurgickou ambulanci.

A tímto se dostávám k věci kvůli které Vám píši. Chtěla bych moc poděkovat Vašim lékařům a sestřičkám na chirurgii za perfektní a lidský přístup, který mi byl prokázán. Máte opravdu skvělý personál.

Sice jsem poděkovala, ale nešlo to každému, jelikož se lékaři na ambulanci střídali. Proto děkuji touto cestou a snad se to dozví.

Moc děkuji a přeji hezký den. 

M.H.


Poděkování personálu Centra péče o zažívací trakt

29.11.2016

V době od 21.11. - 24.11. 2016 jsem byla hospitalizována na tomto oddělení a chtěla bych touto cestou poděkovat veškerému personálu tohoto oddělení od lékařů až po pomocný personál za jejich profesionální přístup. Od nástupu na oddělení pod vedením staniční Bc. Naděždy Gränzerové jsem obdivovala laskavost, slušnost, pozornost, trpělivost, obětavost, vždy úsměv, vtip a humor pracovníků tohoto oddělení.

Každý pracovník naplňoval tvrzení, že pacient má být denně hlazen buď dotykem nebo slovem. Vaše nemocnice může být hrdá na takové zaměstnance.

Přeji všem hodně pracovních úspěchů a spokojené pacienty pacientka.

 Z.B. Rohatec, Hodonín


Poděkování personálu Centra péče o zažívací trakt

5.9.2016

Děkuji touto cestou zejména primáři MUDr. Urbanovi, Ph.D., MUDr. Faltovi, Ph.D., ostatním lékařům oddělení a veškerému personálu za profesionální přístup a rychlou a účinnou pomoc při léčbě syna.

Přeji všem hodně pracovních úspěchů a spokojené pacienty.

K., Opava


Poděkování dětskému oddělení

2.9.2016

Dobrý den,

chtěli by jsme moc poděkovat všem doktorům a sestřičkám na dětském oddělení i oddělení dětské JIP za péči, věnovanou mé dceři T.S. i za velmi pěkný přístup ke mě matce.

Moc děkujeme panu primáři Boženskému za jeho perfektní péči a přístup a taky panovi docentovi Holéczymu a paní doktorce Humeňanské a všem ostatním z operačního týmu za záchranu dcery a veškerou pooperační péči.Ve Vítkovické nemocnici dcera měla tu nejlepší možnou péči.

Moc ještě jednou děkujeme.


Chirurgickému oddělení

22.8.2016

Chtěla bych tímto poděkovat chirurgickému oddělení Vaši nemocnice. Během mé hospitalizace 25.7.-10.8, kdy jsem po operaci žlučníku a s následnou menší komplikaci prošla oddělením JIP a pak chirurgii B, jsem se nesetkala s jen s maximálním profesionálním,ale hlavně,a to oceňuji ještě víc,s osobním a laskavým přístupem všeho personálu,lékaři počínaje a sanitáři konče. Jmenovitě bych chtěla vyzdvihnout laskavý přístup sestřičky Lenky Veselé, Natalie Kocourkové, které mě vždy svou trpělivosti pomohly překonat i ty nejnepříjemnější chvilky, kterých pár nastalo. Děkuji za péči a přeji jen samé spokojené pacienty.

P.M.


prim. Janáskové

22.8.2016

Dobrý den, chtěl bych srdečně poděkovat pí primářce MUDr. Janáskové a personálu oddělení plícního. Péče o mého otce, který je onkologickým pacientem byla a je příkladná!!!! Paní primářka je erudovaný a empatický člověk, odborník... DĚKUJI! 

A.Ch.


Nemocnici

22.8.2016

Dobrý den,

dovolte nám, abychom Vám touto cestou poděkovali za velmi profesionální, vstřícný i lidský přístup při ošetřování a péči o našeho syna Jakuba. Dne 10. 8. 2016 jsme byli po nezbytných předchozích vyšetřeních přijati k plánované operaci na dětském oddělení Vaší nemocnice na odstranění nosní mandle s následnou hospitalizací a nezbytnou pooperační péčí, včetně ambulantních kontrol na ORL. Jako rodiče velmi oceňujeme zejména starostlivou péči Vašich lékařů i sestřiček, díky čemuž se potřebné výkony i pobyt ve vaší nemocnici stal pro celou naši rodinu minimální zátěží. Závěrem Vám tedy jako rodiče ještě jednou děkujeme s tím, že Vaši nemocnicí v okruhu svých známých i rodiny velmi rádi vždy doporučíme. 

Manželé Š.


Porodnici

22.8.2016

Dobrý den pane primáři.

Dne 21.6.2016 se nám ve vaší porodnici narodilo 2.dítě, dcera Julie. Protože jsme byli spokojeni i po 1.porodu (24.12.2013), o jiné porodnici jsme ani neuvažovali.
Chtěli bychom Vám a personálu poděkovat. Za pohodový průběh porodní asistentce Tereze Bílé, za ukázkové zašití (slova mého gynekologa "Oni vás vůbec nešili?") panu doktorů Pasnišinovi. A samozřejmě za péči na oddělení šestinedělí všem přítomným (zejména blonďaté dlouhovlasé vždy usměvavé asistentce?, jméno bohužel nevím). Ačkoliv se v tom období roztrhl s porody pytel, vše zvládali v pohodě a klidu.

Ještě jednou děkujeme a přejeme další spokojené rodiče.

Hezké dny, O.O.

 


Poděkování oddělení porodnickému, novorozeneckému a šestinedělí

7.7.2016

Ráda bych touto cestou poděkovala oddělení porodnickému, novorozeneckému a šestinedělí, kde jsem byla hospitalizována jako prvorodička v čase 17.-23.6.2016. Byla jsem velmi nadšená z přístupu personálu, ochoty a poskytovaných služeb na všech oddělení. Na porodnickém oddělení se o mne skvěle starali a dokázali si poradit i s problematickým porodem.

Novorozenecké oddělení je zase plné usměvavých a milých sestřiček, které ochotně pomáhají, radí a jsou k dispozici takřka neustále. Oddělení šestinedělí poskytuje komfortní servis, opět s milým a vstřícným personálem.

Velmi Vám všem děkuji a pokud se rozhodnu přivést na svět dalšího potomka, určitě si opět zvolím tuto skvělou nemocnici s odborným personálem.

Děkuji J.T. a chlapeček Honzík :)


Pooděkování příjmové ambulanci

1.7.2016

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat celému týmu na interní ambulanci - pohotovostní, které jsem včera to jest 30.6.2016 v čase po 13. hod. z důvodu zhoršení mého zdravotního stavu musela navštívit. Velmi oceňuji profesionální, lidský čili empatický přístup jak sestřiček (všech) tak pana doktora. Za to všem moc děkuji !!!!!

L.Š.


Personálu neurologického oddělení a sociální pracovnici

3.6.2016

Chtěl bych vřele poděkovat za přístup a přijetí do Vítkovické nemocnice. Taktéž bych chtěl poděkovat ošetřující lékařce a celému personálu neurologického oddělení i sociální pracovnici p. Poláškové za péči a zajištění mé osoby a odeslání k doléčení do Sanatoria Kochova v Havířově.

M.D.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

29.5.2016

Obrovské poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení. Byla jsem hospitalizována 23.5.2016-27.5.2016 na tomto oddělení a tak profesionální a lidský přístup lékařů a vždy usměvavých sestřiček jsem snad ještě nikde neviděla.

Děkuji za perfektní péči, ochotu a vstřícnost.  

R.G.


Poděkování

18.4.2016

Vážená paní předsedkyně představenstva, milý pane primáři, sestřičky i ostatní z dětského oddělení!

Potkala mne "noční můra všech matek", a to hospitalizace dítěte v nemocnici. Protože šlo o hospitalizaci plánovanou, vybrala jsem si dětské oddělení Vaší nemocnice, kde jsem mohla se svým synem pobýt. A vůbec jsem neudělala chybu! Už od příjmu jsem věděla, že jsme tady správně! Laskavý a pohodový přístup sestřiček v ambulanci byl příjemnou předzvěstí, ovšem přece jen nezaručoval, že se tak bude dít i v další dny. Bylo pro mne následně  překvapením,  jak se chovají všechny sestřičky i lékaři na oddělení k malým pacientům: jsou to pro ně partneři, se kterými je možné se na všem domluvit. "Netlačí na pilu", dávají dítěti svobodu v rozhodování, protože ví, že v klidu se vše řeší mnohem snáz.  Snaží se pro děti vytvořit podmínky bezpečí, klidu, ohleduplnosti i respektu.  Na jakékoliv mé otázky měl personách čas a chuť odpovídat a také trpělivost vysvětlovat. Zákrok dopodrobna popsala paní doktorka přímo synovi a tím jej neuvěřitelně uklidnila.  Cítila jsem , jak se všichni snaží, aby pobyt v nemocnici a všechny nepříjemnosti s ním spojené zvládl můj syn co nejlépe. 

Tímto před pracovníky dětského oddělení smekám a speciálně děkuji panu primáři Boženskému, že dokázal dát dohromady tak skvělý tým spolupracovníků, kteří se snaží, aby se veškeré nemocniční  "složitosti" staly pro malé pacienty i jejich rodiče co nejjednodušší.

Ještě jednou Všem ze srdce děkuji!!!!


K.G. se synem Vašíkem, 14.4.2016


Poděkování porodnici

18.4.2016

Dobrý den pane primáři,

dnes jsou to dva měsíce, kdy jsem prožila svůj první porod a vše s tím spojené ve vaší porodnici.

Chtěla bych tímto dodatečně moc poděkovat za úžasnou péči, podporu, pomoc a vřelý přístup při mém porodu od přijetí až do propuštění z porodnice domů.

Moc děkuji porodní asistentce Bc. Evě Hradické a slečně Vojtíškové, které mě provázely a připravovaly mne jak fyzicky tak psychicky na porodním boxu a paní doktorce MUDr. Vandě Klimánkové, která pomohla na svět mému synovi. 

Jsem moc ráda, že jsem pro porod zvolila právě Vítkovickou nemocnici. Byla jsem naprosto spokojená jak v průběhu celého porodu, tak i na oddělení šestinedělí, kde byl moc ochotný veškerý personál a rovněž sestřičky i lékaři z novorozeneckého oddělení. Skvělá byla i paní Vlaďka Majdyšová, porodní asistentka, která nás připravovala v rámci předporodního kurzu, který vřele doporučuji budoucím maminkám. 

Ještě jednou MOC DĚKUJEME   :-)  

S pozdravem

maminka K.H. s Vojtíškem, 18.4.2016


Poděkování

8.4.2016

Vážená paní ředitelko,

chtěla bych tímto způsobem vyjádřit vděk a poděkování vaší řidičce, která převáží krev, za záchranu života mého manžela.  Manželovi se 31. 03. 2016 udělalo špatně na zastávce v Porubě, prodělal cévní mozkovou příhodu. Jediná (paní, slečna) poskytla první pomoc a tím manželovi zachránila život. Velmi si vážím její pohotové reakce, manžel se dostal do nemocnice včas a bude bez následků.

Nelze nalézt vhodná slova k vyjádření pro tak skvělou, vstřícnou (paní, slečnu) s lidským přístupem, které není lhostejný lidský život.

Vaše nemocnice může být hrdá na takové zaměstnance.

Ještě jednou děkuji,

Vděčná, M. T.


Poděkování za záchranu mého života a v zornou péči o moji osobu

18.2.2016

Poděkování za záchranu mého života a v zornou péči o moji osobu, která se mi dostala po převozu záchranou službou Ostrava – Zábřeh ze dne 15.2.2016 s mozkovou příhodou.

Tímto srdečně děkuji neurologii JIP a neurologickému lůžkovému odděleni za vzornou a příkladnou péči, počínaje lékaři po zdravotní sestry a bratry. Všichni vzorně pečovali o moji osobu, když to moje zdraví nezvládalo. Byli všichni na svém místě, učinili vše pro to, abych se mohl vrátit do běžného života a k rodině, kde na mne čekala manželka, 4 děti (1998, 2000, 2004 a 2011) a příbuzní.

Právem tímto všem mohu sdělit, že pro ně všechny platí krásné slovo andělé, kteří mají moc těžkou a náročnou práci, která se nedá nikdy a ničím vyčíslit. Vše se dá koupit, nejcennější je však zdraví a život. Tem nemá hodnotu, kterou lze vyčíslit penězi.

Tímto prosím, aby vedení nemocnice, aby všem, kteří mi hodně pomohli a udělali maximum pro moje zdraví, bylo moje písemné poděkování sděleno.

Mockrát děkuji správní andělé.

D.D.


Poděkování prim. MUDr. Kučerovi

16.2.2016

Dobrý den pane primáři,

ráda bych vám touto cestou poděkovala za  zákrok provedený u pana Z.K. 1937, kterému byl v sobotu 13.2.2016 zaveden STENT do žilního systému PDK a který přinesl mému otci velkou úlevu. Již na druhý den noha téměř shodná s druhou…

Ještě jednou velké díky a přání všeho dobrého

E.K., dcera vašeho pacienta, Z.K., vděčný pacient


Poděkování všem sestřičkám a lékařům

8.2.2016

Do Vítkovické nemocnice chodím na odběry krve, hematologii, urologii, rentgeny a vždy jsem se setkal s milými a hodnými sestřičkami. A s doktory, kteří jsou vstřícní, vždy pomohou se zdravotními problémy.

Všem děkuji a přeji hodně pohody.

M.D.


Poděkování MUDr. Herokové

5.2.2016

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat MUDr. Herokové, která mě před dvěma lety operovala. Je opravdu skvělou lékařkou s ohromným přístupem k pacientům. Jistě jsem ji v danou chvíli dostatečně nepoděkovala, a proto bych to chtěla učinit i s odstupem této dlouhé doby. Paní doktorko, mnohokrát Vám děkuji, snad i za záchranu mého života. 

S pozdravem M. 


Poděkování za péči

2.2.2016

K rukám ředitelky nemocnice a primáře interní ambulance MUDr. Dušana Kučery.

Chtěla bych velmi poděkovat za obětavou péči MUDr. Kovalové a zdravotní sestry Ryškové, které mi v neděli 24.1.2016 ve večerních hodinách ošetřily akutní zánět vzniklý po injekčním podávání léku po embolii. Rovněž bych chtěla poděkovat paní doktorce z chirurgie, která byla u zákroku přítomná a její jméno mi není bohužel známo.

Chování zdravotníků bylo profesionální a příjemné, což bohužel není v dnešní době standardem.

T.M.


Poděkování za pomoc

27.1.2016

Dobrý den pane primáři,

dnes jsem téměř po roční pauze  přivezla na vaše oddělení ambulantně svou sestru paní M. se silnou bolestí hlavy, nevolností prostě migrénou, kterou již dlouhou dobu trpí.

Stejně jako v minulém roce jsem byla velmi mile překvapena přístupem všech zdravotních sester, paní doktorky a v neposlední řadě Vaší profesionality a lidskosti, kdy jste ke mně přistoupil a sdělil, že jste sestře podali infuzi a mělo by se ji ulevit.

Touto cestou bych chtěla vyjádřit velkou úctu a dík za pomoc a za to, že je cítit na vašem oddělení ochota, vstřícnost a lidskost!

R.S.


Poděkování pro oddělení - Vaskulární centrum

7.1.2016

Dobrý den,

velmi ráda bych poděkovala jménem mé babičky I.K. panu doktorovi Eckhartovi, sestřičkám a všem, kteří jí zpříjemňovaly chvíle, kdy ležela na Vašem oddělení. Bohužel máme zkušenost s personálem v jiné ostravské nemocnici a nelze to vůbec srovnávat.

Moc děkujeme, že jste babičku  přesvědčili, že Vaše práce jde dělat i srdcem.

Za celou rodinu H.S.


Poděkování jmenovitě

30.12.2015

Dobry den, chtěla bych strašně poděkovat Vašemu personálu, jmenovitě: sestra Klimšová, Dr. Horal, os. l. Tetauer a Dr. Krátky. Za jejich perfektní profesionální přístup.

O.S.


Chirurgii

30.12.2015

Vážená paní magistro,

začátkem listopadu a prosince mi byly ve Vaší nemocnici operovány varixy a žlučník. Chtěla bych touto cestou poděkovat panu primářovi MUDr. Miloslavu Mazurovi, Ph.D a MUDr. Aleši Foltysovi, Ph.D za vstřícnost a perfektní provedení operací. Lékařům, sestřičkám a ostatnímu personálu interny B, chirurgického oddělení a operačních sálů patří můj velký dík. Všichni byli usměvaví a vlídní a můj pobyt tak byl velmi příjemný.

Do nového roku přeji všem hodně zdraví, pohody a jen spokojené pacienty. Ještě jednou děkuji.

J.N.


Poděkování chirurgii

17.12.2015

Dobrý den, velmi vážená paní ředitelko,

byl bych velmi rád, kdybyste si přečetla můj názor na Vaši nemocnici.

Navštěvuji Vaši nemocnici několik let, ale v létě 2015 se mi přitížilo a musel jsem být hospitalizován na chirurgickém oddělení, kde došlo k amputaci levé nohy v bérci. Velmi milé jednání primáře oddělení MUDr. Mazura a všech jeho podřízených počínaje ošetřovatelkami, sestřičkami, staniční sestry, jen nevím kolikrát bych měl podtrhnout jméno pana MUDr. Foltyse. Ten mi dával naději na zlepšení mého zdravotního stavu a  staral se o moji léčbu.

To nejlepší řekl při návštěvě chirurgické ambulance dne 17.12. (na mé 70. narozeniny) - "Tak jak se dívám máte to pěkně zahojené a návštěva jen při problému".

Tato slova jsem opakoval po příjezdu domů a plakal jsem.

Jak se říká, že ryba smrdí od hlavy, proto děkuji i Vám, že máte tak super kolektiv zaměstnanců. Jestli nejsou v podřízenosti daleko, byl bych velmi rád, kdybyste jim poděkovala za jejich vynikající práci a to  panu primáři Mazurovi a MUDr. Foltysovi.

Když někdo bude mít problémy, tak mu poradím:

MUSÍŠ NAVŠTÍVIT VÍTKOVICE, TAM TI VRÁTÍ ZDRAVÍ NEJVÍCE!


Paní doktorce

14.12.2015

Dobrý den paní doktorko,

píši, protože jsem se s Vámi patřičně nerozloučil a nepoděkoval.

 Když jste včera (čtvrtek 3.12.) přišla do pokoje č. 4 podělit se o pocity po operaci, kterou jste provedla na našich tělech, spal jsem. Když jsem se probudil a vidím krásnou plavovlásku uprostřed pokoje, byl jsem z toho vedle. Nepoznal jsem Vás a upřímně řečeno, napadlo mně, že jste pracovnice, která zkoumá jak se nám v nemocnici líbí. Pak jste hovořila s mým kolegou a ještě mi to v rozespalosti nedošlo a ráno jste již nebyla.

Takže Vám moc děkuji zato, že jste vlastně zachránila mému tělu život výbornou prací (za což vděčím i tomu, že už jsem doma) a za to jak mile jste se ke mně chovala před operací. 

Ještě jednou díky, mějte se moc hezky.

Váš pacient J.D.


Poděkování iktovém centru neurologického oddělení

1.12.2015

Chtěla bych touto cestou poděkovat za perfektní přístup k mému otci, který byl hospitalizován na Iktovém centru neurologického oddělení ve vaši nemocnice.

Moc děkujeme panům doktorům a všem sestrám za profesionální, lidský a empatický přístup. Velké díky také patří na oddělení léčebné rehabilitace, kde otec cvičil po mozkové příhodě. Domů se mám vrátil zcela zdráv. Ještě jednou velké díky.

S pozdravem a užití veselých Vánoc přeje pacient R.Š.


Poděkování cévní chirurgii

26.11.2015

Dobrý den,
asi nikdo nejde na zákrok do nemocnice s příjemnými pocity, ani já nejsem žádná vyjímka :-). Před dvěma týdny jsem podstoupila na cévní chirurgii operaci varixů. Byla jsem velmi mile překvapena vlídným, přátelským a velice vstřícným jednáním všech se kterými jsem přišla do styku, počínaje lékaři, sestrami, ošetřovatelkami... Přestože se v práci určitě nenudí, byli všichni vždy přátelští a velmi ochotní. Chtěla bych touto cestou všem, se kterými jsem měla co do činění vyjádřit velké poděkování, díky nim jsem se přestala bát nemocnice. :-)

Po své zkušenosti ráda každému Vítkovickou nemocnici doporučím.

Jmenovitě bych chtěla poděkovat Mudr. Róbertu Dinajovi za "zrestaurování" mé nohy, která opět po mnoha letech vypadá zase normálně. :-)


Děkuji a přeji hezký den, M.J.


Poděkování všem

26.11.2015

Dobrý den,

před nedávnem jsem byla pacientkou ve Vaší nemocnici. Jsem zdravotní sestra a pracuji v nejmenované nemocnici. Proto mohu srovnat péči dvou nemocnic. Běžně nepíšu ani stížnosti ani pochvaly. Ono se to od zdravotníka tak nějak čeká, že bude milý, vstřícný.... Musí říct...klobouk dolů před vašimi sestřičkami a lékaři. Byla jsem pacientkou paní MUDr. Herokové. Její přístup ke mě byl úžasný, stejně tak sestřičky Slezákové. Na její ambulanci byl doslova blázinec a ona s klidem ve tváři zvládala nápor pacientek.

Pak jsem navštívila anesteziologickou ambulanci ke zhotovení předoperačního vyšetření.Tam by druhý blázinec, ale děvčata s dobrou organizací zvládaly velmi dobře.Sledovala jsem práci sestry v recepci. Tato pozice vyžaduje patrně hodně silné nervy. I když jsem zdrav. sestra, trochu obavy z narkózy jsem měla . Opět naprosto profesionální a lidský přístup sestřičky Kočí.Tato sestřička moje obavy rozehnala jako mávnutím proutku, vysvětlila mi postup a teď, když jsem věděla co se se mnou bude dít spadl mi kámen ze srdce. Dále sestřička Talárová, trpělivě a opakovaně vysvětlovala postup příjmu s úsměvem na tváři.

Vaše lůžkové oddělení je krásně upraveno, září čistotou, i když jsem se zarazila, proč musím ležet na gynekologii.
Všechny sestřičky z tohoto oddělení jmenovat nemohu, ale všechny jsou skvělé. Jejich péče je 100%. Nevím, který lékař anesteziolog mě uspával, ale po operaci jsem nezvracela a v krku mě nebolelo, tak jak po operaci v Holešově. To byla katastrofa. Zde patrně intubace byla šetrná.Tomuto lékaři také vyjadřuji svůj dík.

Musím podotknout, že my sestry v naší nemocnici rozhodně nemáme takové pravomoci jako ve Vítkovicích. Na ambulanci mají děvčata obrovský vědomostní rozsah a to je dobře. Jen by jich tam mělo být víc. Fronta lidí mi vůbec nevadila. Říká se, že pokud chce jít člověk do kvalitní nemocnice za kvalitním lékařem, tak si na něho musí počkat. A i kdybych čekala 2 hodiny tak bych si raději počkala, než jít do jiné nemocnice, být hotova tzv. ve dveřích a špatně.

Prosím, poděkujte všem vyjmenovaným i nevyjmenovaným .
Přeji všem nadále tolik elánu a velkou míru empatie a přeji krásné a klidné prožití svátků vánočních.


Vaše pacientka R.K.


MUDr. Klimánkové

24.11.2015

Dobrý den pane primáři,

tímto bych chtěla velice poděkovat za přístup paní doktorky Vandy Klimánkové. Paní doktorka mne přijímala na příjmové ambulanci 23.11.2015 k zákroku revize dělohy. Vše mi vysvětlila, popsala, co se bude dít a taky zohlednila můj stav s tím, že jsem měla doma roční dítko. Na sál jsem šla něco před 10 hodinou a ve 13 hodin jsem již byla propuštěna. Přístup paní doktorky je na velice vysoké úrovni a jsem ráda, že jsem spadla pod ruce zrovna jí.

Abych to zkrátila a nepsala Vám tady slohovou práci. Kdyby se mi stala podobná ne-li horší situace, určitě bych opět volila Vaší nemocnici. Rodila jsem v ní 2x, všechno proběhlo hladce, skoro bez bolestí a to jenom díky přístupu porodních asistentek a následně doktorů. Jsem opravdu ráda, že existují lidé na svém místě, co vykonávají svou práci s láskou a že povolání doktora není jistě lehká záležitost.

Velice Vám děkuji za Váš čas strávený čtením tohoto mailu.

S pozdravem velice spokojený pacient

J.B.


Poděkování týmu novorozeneckých sester

20.11.2015

Ráda bych touto cestou velmi poděkovala týmu novorozeneckých sester, které mi pomáhaly v prvních okamžicích při péči mého prvního miminka. Jedná se zejména o 2 mladé sestřičky, jejichž jména bohužel neznám, a které se mi věnovaly nejvíce. Jako prvorodička jsem byla opravdu vděčná za každou radu, postřeh, korekci. Můžu všem přátelům, známým jen vřele doporučit rodit ve Vaší nemocnici.

Nicméně si neodpustím i malou kritiku. Jedná se o kvalitu stravy. Vím, že nemocnice není hotel, myslím, že nejsem vybíravá, ale upřímně - nedobré. Samozřejmě je to druhořadá záležitost, oceňuji zejména péči a ještě jednou díky novorozeneckým sestřičkám, ať jim neubývá přívětivost, empatie a ochota.Byla jsem hospitalizována v době od 12. do 16.11.2015.

G.B.


Dětskému oddělení

2.11.2015

Dobrý den vážený pane primáři, páni doktoři a doktorky, sestřičky a vůbec všichni pracovníci dětského oddělení,

chci Vám tímto moc a moc poděkovat za vstřícnost, vřelý, milý a vysoce profesionální přístup k léčení mého syna a lidský přístup ke mně jako otci dítěte. Přece jenom mám velký tělesný hendikep a ještě k tomu jsem „jenom otec“,  ne matka. I přesto jste pane primáři našel pro mne prostor a umožnil mi nemocniční pobyt se synem. Velice si vážím Vašeho postoje k mým individuálním požadavkům a toleranci mého tělesného postižení. Mrzí mně, že jsem neměl štěstí Vás potkat osobně a poděkovat Vám osobně.

S přáním pěkného dne K.T.


Poděkování lékařům a sestrám chirurgického oddělení

6.10.2015

Chtěla bych poděkovat lékařům a sestrám chirurgického oddělení za profesionální přístup při mé krátké hospitalizaci 2.-5.října 2015.

P.M.


Poděkování MUDr. Uhlíři z dětského oddělení

25.9.2015

Dobrý den,

chtěli bychom touto cestou poděkovat MUDr. Uhlíři z dětského oddělení Vaší nemocnice. Měli jsme tu čest se s ním setkat v nefrologické ambulanci, kterou jsme navštívili se svou dcerou Klárkou. Pan doktor byl velice laskavý, milý a trpělivý, všechno nám vysvětlil a zvlášť oceňujeme jeho přístup ke Klárce, která je autista. Jako rodiče jsme si již zažili své, takže tohle dokážeme opravdu ocenit. Navíc nám svými radami pomohl vyřešit dlouhodobý problém. Chtěli jsme mu při poslední návštěvě poděkovat, bohužel nebyl přítomen, proto prosíme o předání poděkování touto cestou.

Klárka s rodiči


Poděkování oddělení léčebné rehabilitace

21.9.2015

Dobrý den paní ředitelko,

chci poděkovat Oddělení léčebné rehabilitace.Navštěvuji toto oddělení již druhý rok a proto si dovolím srovnat péči s jinými rehabilitacemi,které jsem před tím navštívila.Můžete být opravdu a právem hrdá na své lékaře i sestřičky.Jsou na vysoké profesní úrovni.A co je velmi důležité po lidské stránce bych je hodnotila velmi vysoko.Po celou dobu jsem se nesetkala s někým,kdo by nebyl usměvavý a nevyšel by vstříc klientovi.Takže jim všem děkuji za milou a vzornou péči.Jen si dovolím takovou trošku technickou poznámku.Mrzí mě,že v bazénu nejdou vodní trysky.Já osobně i ostatní klienti by uvítali ,kdyby se opravily a nadále nám dělaly radost,obohacení při plavání a rehabilitaci.

S přáním hezkého a požehnaného dne. E.R., 21.9.2015


Poděkování sestřičce Kotulové

21.9.2015

Dobrý den,již několik let docházím na neurologii 2 tímto chci poděkovat sestře Kotulové za její lidský přístup je to opravdu sestřička na pravém místě.Vždy poradí a její péče o pacienty je nadstandardní.

Děkuji sestřičko Kotulová. V.D.


Díky chirurgickému oddělení

29.7.2015

Děkuji za super péči na chirurgickém oddělení, speciálně děkuji MUDr. Anně Humeňanské, děkuji.

Pacientka po extirpaci lymfatických uzlin, 29.7.2015


Poděkování MUDr.Herokové a celému plicnímu oddělení

28.7.2015

Dobrý den paní ředitelko,

nechci Vás otravovat, ale nemohu jinak a chci se vyjádřit k práci celého personálu plicního oddělení, pod vedením primářky MUDr. Janáskové Terezie. Jelikož mám těžkou plicní chorobu, tak tu jsem už hospitalizován  po sedmé. Teď nevyjadřuji jen názor můj, ale i názor pacientů, s kterými jsem ležel na pokojích a kteří jsou toho samého názoru. Začíná se vždy na ordinaci a mohu říct, že jsem vždy překvapen přijetím s úsměvem od doktorů i sester. Zmíním se o lůžkové části, kde trávím nejvíc času. Překvapuje mne, jak tu je mladý kolektiv a jakými disponují znalostmi. Péče zde od lékařů, sester i pomocného personálu je vynikající. Kdykoliv jsem potřeboval sestru nebo lékařku, vždy mi bylo vyhověno, ale co mne nejvíc vždy potěší, že přijdou s úsměvem a ne nakaboněné, že otravuji. Proto si myslím, že i toto pacienta posiluje. Nejsem žádný spisovatel, ale aby jste věděla, tak Vám sdělím dva poznatky. Při návštěvě mého spolupacienta jsem měl rozhovor z jeho dcerou, která pracuje v jedné nejmenované nemocnici. Ta mi nakonec řekla, že kdyby musela do nemocnice jako pacient, tak jedině do Vítkovic.

Druhý případ mého posledního spolupacienta, který chodil do Havířova a když poznal, jak to tu chodí, tak se nechal přeložit, zde do ordinace. Říkal, že bude raději dojíždět, že zde bude mít lepší péči.

Na jiném oddělení jsem zde nebyl, ale na vyšetření  CT a srdce hodnotím, jak ke mne přistupovali s trpělivostí vůči mé chorobě.

Paní ředitelko, buďte hrdá, že tu máte tak mladý kolektiv, který si myslím, že má velice dobré znalosti ve svém plicním oboru.

Patří jim dík, jak se starají o pacienty. Jelikož jsem byl i v Sanatoriu Jablunkov a získal tam hodně kamarádů, tak jsme si povykládali své zážitky z nemocnic. Nechtěli věřit, jak se tu chovají lékaři, sestry i pomocný personál k pacientům. Záviděli mi a chtěli by to aspoň jednou zažít i v jejich nemocnicích.

Ale abych jenom nechválil, tak i zde jsou  stinné stránky, které si myslím, že by šly ne velkou investicí vyřešit. Jelikož je to starší budova, tak dlažba na chodbě je nerovná. Když setry rozváží s vozíkem, kde mají karty a léky a nebo jede vozík s jídlem, tak mi to připomíná kraválem příjezd ruských tanků v roce 1968. I když nejsem žádný znalec internetu, tak jsem našel bantamová kolečka a na ty dva vozíky by stálo 8 kusů 2304 Kč plus práce předělání. Tím by se tu zvýšil komfort i jízda s nimi pro sestry (prý ticho léčí).

Ale ještě mi nedá jako klukovi, který vzešel, dá se říct skoro z bídy 7 dětí, tak je  mi líto, že když se jde někdo i já sprchovat anebo mýt v teplé vodě, je nutno asi 10 min. nechat vodu téct, aby tekla teplá. Vím, že toto už by byla větší investice, ale určitě by se vyplatila.

Vždy jsme se shodli, že jídlo není špatné, ale polévky jsou vodové, mohly by být hustší  a je dost pomazánek. Tak jsme se shodli, že by neuškodila větší pestrost večeří.
Věřím, že to tu bude fungovat tak dále a k tomu Vám přeji vždy spokojené pacienty a stabilní tým.

V případě nějakého doplnění jsem s Vámi ochoten být ve spolupráci. Momentálně jsem hospitalizován a toto je z mé vůle a vyjádření dobrých pocitů.

S pozdravem J.V.

 

 


Poděkování JIP

29.6.2015

Dobrý den,

chtěl bych touto cestou poděkovat lékařům, sestram i pomocnému personálu oddělení JIP za pooperační péči věnovanou mé osobě po operaci žlučníku ve dnech 16.-18.června.

Děkuji.
K. Z., 29.6.2015


Poděkování lůžkovému oddělení iktového centra

28.6.2015

Chtěla bych poděkovat za perfektní péči a lidský přístup v době mé hospitalizace na Iktovém centru neurologického oddělení v lednu 2015.Toto poděkování patří všem pracovníkům tohoto lůžkového oddělení.

S pozdravem M.K. s rodiči, 28.6.2015


Poděkování za pomoc při porodu a poporodní péči

16.6.2015

Vážení,
dovolte mi touto cestou poděkovat personálu Gynekologicko-porodnického oddělení vaší nemocnice za péči během a po porodu (25. 2. 2015). Jmenovitě bych chtěla vyslovit díky MUDr. Emě Dvořáčkové a porodní asistentce paní Pavle Paskudové za laskavý, pohodový a uklidňující přístup od přijetí na ambulanci až po konec porodu, kdy jsem vaši péči přijímala s naprostou důvěrou. 

Dále bych chtěla poděkovat sestrám a ošetřovatelkám na oddělení šestinedělí za jejich vlídnost, zejména paní Danutě (příjmení jsem si ke své lítosti nezapamatovala, snad Sedláčková), která se mi aktivně snažila pomoci a „držela mě nad vodou“, když jsem ležela v horečkách a bylo mi tak akorát do pláče. Mezi „Dělám jen svoji práci.“, jak tehdy říkala, a upřímným zájmem pomoci pacientovi je veliký rozdíl.

MUDr. Zuzaně Michálkové z novorozeneckého oddělení bych ráda poděkovala za to, jak byla usměvavá, laskavá, ochotná poradit a velice hezky jednala s pacienty. Jak s těmi novorenými, tak s jejich matkami zmítanými hormony.

Kromě vděčnosti bych snad ještě zmínila jeden postřeh. Teď, po třech měsících, bych sama za sebe ocenila, kdyby sestry čas od času zkontrolovaly, zda je technika kojení v pořádku a zda dítě umí účinně sát – alespoň u prvorodiček. Dnes bych dala nevím co, kdyby mi někdo hned ze začátku, kdy jsem ještě měla mléka na rozdávání, řekl, že si syn vypije z prsu jen malé množství své dávky a poradil mi, jak ho stimulovat a roztáhnout mu žaludek.

Ještě jednou děkuji a přeji vám mnoho radosti a uspokojení z vaší práce.

S pozdravem L.B., 16.6.2015


Poděkování dětské JIP a dětskému oddělení

10.5.2015

Vážený pane primáři, paní doktorky, páni doktoři, sestřičky dětské JIP dětského oddělení a další pomocný personále, 

velice ráda bych vám všem touto cestou poděkovala za vaši příkladnou péčí o syna Benjamina. Byla to naše první hospitalizace a jsem velice vděčná za váš milý a empatický přístup, velkou trpělivost, pomoc a odbornost a to i přes „bojové podmínky", ve kterých jste pracovali. 
Jsem vděčná, že i přes těžký Benův stav jste mě svým přístupem uklidňovali, byli mi kdykoli nápomocni. 

Ještě jednou díky. S pozdravem E.T. 

PS: protože funkčních „erárních" dětských věcí není nikdy dost, posílám jich několik do skříně dětské JIP. 


Poděkování MUDr.Herokové

28.4.2015

Vážená paní ředitelko, 
chtěla bych tímto způsobem vyjádřit vděk a poděkování za příkladnou profesionální, pozornou a milou péči, která mi byla věnována, stejně jako ostatním pacientkám MUDr. Jiřinou Herokovou, vedoucí lékařkou pro mamologii.

Nelze nalézt vhodná slova k vyjádření pro tak skvělou, vstřícnou a lidskou lékařku, která vykonává mimo jiné velmi psychicky náročnou práci. Svým pacientkám je po celou dobu od počátku vyšetření, stanovení diagnózy a léčby jejich oporou.

Svou odborností a lidským přístupem proslavila nejen své jméno, ale pozvedla prestiž chirurgického oddělení a celé nemocnice, kterou řídíte.

Bez nadsázky  bych si dovolila pojmenovat paní MUDr. Jiřinu Herokovou perlou mezi lékařkami, s kterými jsem se během svého života setkala. 
Poděkování za příjemné a milé jednání s pacientkami mamologické ambulance patří i paní Oldřišce Slezákové. 


Vděčná pacientka M.T.


V Ostravě dne 28. 4. 2015 M.T.

 


Poděkování

17.3.2015

Vážení pracovníci Vítkovické nemocnice,
původně jsem zamýšlela napsat zde pouze díky paní doktorce Jiřině Herokové. Po velmi krátké úvaze činím následné:15.leden 2015 byl pro mě den, dá se říci jako jiný, pouze v kalendáři poznačeno - Vítkovice - mamograf. Díky velmi pečlivé práci personálu mamografického centra s přístupem jak profesionálním,tak lidským, skončila má tehdejší pouť v mamologické ordinaci paní doktorky Jiřiny Herokové. Následoval, dá- li se to vše tak nazvat koncert pod zkušenou taktovkou paní doktorky Herokové, který bych nazvala „Předoperační a pooperační péče jedné z mnoha pacientek doktorky Herokové.“.Dodala bych pouze “zlaté ruce“. Smekám paní doktorko před Vámi a také před velmi vstřícnou sestřičkou na ambulanci. Mé další poděkování směřuje k personálu gynekologického oddělení, před jejich profesionálním a zároveň lidským přístupem k pacientům. Úsměvem a dobrým slovem na povzbuzení nikdo nešetřil ať se jednalo o pomocný či profesionální personál. Závěrem zde mohu nemocnici Vítkovice vřele všem doporučit.

M.B., Havířov.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

28.1.2015

Vážená paní ředitelko,

již 2x jsem absolvovala rehabilitaci ve vašem nemocničním zařízení na lůžkové části a vždy jsem byla velice spokojená jak s léčbou, tak i s přístupem ošetřujícího personálu. Chtěla bych poděkovat všem za lidský i profesní přístup k pacientům. Zvláště bych chtěla vyzdvihnout péči a přístup MUDr. Lestachové, MUDr. Michalíkové a staniční sestře Chrástecké Monice. Dále bych chtěla poděkovat rehabilitační sestře Petře Přenosilové za její odbornou péči a laskavé jednání s pacientem a za poskytnutí informací ke cvičení doma.

Děkuji J.H., Ostrava – Zábřeh, 28.1.2015


Poděkování primáři MUDr. Mazurovi a celému chirurgickému týmu

27.1.2015

Vážená paní ředitelko,

dovolte mi, abych mohla vyjádřit slova úcty a velké chvály na oddělení cévní chirurgie pod vedením primáře MUDr.Mazura Ph.D. 23.1.2015 jsem byla hospitalizovaná na budově I. ve 3.poschodí na cévní chir. Prošla jsem od příjmové ambulance, potom na lůžkové oddělení a operační sál. Všude jsem se setkala s velmi příjemným a erudovaným personálem. Obavy z operace, které jsem ještě doma měla se úplně rozptýlily a já odcházela na operaci úplně v klidu. Na operačním sále jsem věděla, že jsem v dobrých rukou, vše mi bylo vysvětleno a všichni se mi krásně představili. Po operaci se o mne úžasně starala sestra Markéta Konečná, které patří rovněž velké poděkování. V příštím roce mě čeká ještě jedna operace a to na druhé noze. Určitě ráda využiji služeb Vaší nemocnice.

Ještě jednou velké poděkování skvělému personálu pod vedením prim. MUDr. Mazura Ph.D.

N.K., 


Poděkování mamologické ambulanci

27.1.2015

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat MUDr. Jiřině Herokové za její profesionální přístup, lidskost, ochotu, vstřícnost, pochopení a skvěle odvedenou práci nejen při chirurgickém zákroku a pobytu v nemocnici, ale i za skvělou zdravotní péči v mamologické ambulanci. Velice si cením její práce a nebudu lhát, že je nás mnohem více, kteří si paní doktorky váží nejen jako lékařky, ale i jako člověka. Poděkování patří i sestřičce v mamologické ambulanci, která je k pacientům velice příjemná a rovněž celému zdravotnímu personálu na lůžkové části gynekologického oddělení.

S pozdravem Bc. M.B.


Poděkování centru péče o matku a dítě

18.1.2015

Dobrý den,

chtěla bych velice poděkovat veškerému personálu na porodním oddělení, oddělení šestinedělí a také oddělení pro miminka. 21.6.2014 se mi narodil překrásný syn Adam a já bych touto cestou chtěla veškerému personálu, se kterým jsme měli možnost se jak při porodu, tak při pobytu na oddělení šestinedělí setkat, říci obrovské díky. Porod je pro ženu velice intimní záležitost a pro mně také do toho data nepoznaná záležitost a musím říct, že jsem byla ve Vaší porodnici velice spokojena. Veškeré jednání a přístup byl naprosto profesionální a přesto lidský, empatický a citlivý. Všechny mé požadavky byly pochopeny, všechny mé dotazy vysvětleny . Vaši porodnic mohu ze srdce jen doporučit a pokud budu mít opět příležitost vybrat si místo, kde přivedu své dítě na svět, rozhodnu se pro Vaši Vítkovickou porodnici.Prosím Vás o předání mého vzkazu personálu. Děkuji. Přeji Vám mnoho takto spokojených maminek a spoustu krásných a zdravých miminek.

S pozdravem N.K., 


Lůžkové části oddělení léčebné rehabilitace

12.12.2014

Dobrý den,

ve dnech 18.11. – 2. 12. 2014 jsem byla hospitalizována ve Vaší nemocnici na lůžkové části oddělení léčebné rehabilitace. Chtěla bych touto formou velmi poděkovat za péči, která mi byla ve Vaší nemocnici poskytnuta. Díky přístupu Vašeho personálu, který byl nejen profesionální, ale také lidský, jsem se u Vás cítila velmi dobře. Mé velké díky patří především doktorům, sestřičkám, fyzioterapeutům a ergoterapeutům daného oddělení.Jsem Velmi ráda, že jsem byla hospitalizována právě u Vás. Přeji všem krásné prožití svátků vánočních a v novém roce 2015 hlavně zdraví.

M.O.