Slavnostní předávání ŠPUNTOMATU ve Vítkovické nemocnici

6.4.2017

Na odděleních Vítkovické nemocnice si od počátku dubna mohou pacienti užít klid, a to díky aktivitě mladých nadšenců, kteří svůj nápad proměnili v realitu. Na základě citlivého pozorování nemocničního prostředí shledali, že klid a ticho jsou velice významné faktory přispívající k pohodě pacientů a tím pádem i léčbě. Díky týmu nadšenců vznikla skvělá věc „ŠPUNTOMAT“.

Ten dnes na lůžkových odděleních nabízí k zakoupení špunty do uší, které jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a mají potřebné atesty. Pacienti najdou u špuntomatu i návod, jak si správně špunty do uší nasadit.

Děkujeme za tento skvělý nápad !