Vy a Vaše zdravíJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Kariéra

Nabídka práce

Lékař/ka na odd. ARO

Místo výkonu: Ostrava
Určeno pro: lékaře (i absolventy)

Náplň pracovní pozice:

  • Provádí specializovanou léčebnou péči ARO,
  • poskytuje informace o zdravotním stavu pacientů.
  • provádí edukační činnost.
  • přispívá k náplni odborných seminářů a školení.

Požadujeme:

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání,
  • spec. způsobilost v oboru anesteziologie a intenzivní medicína výhodou. Případně lékaře
    v přípravě k atestaci v oboru,
  • flexibilitu, samostatnost, vstřícnost, schopnost rychle se učit,
  • schopnost aktivního, samostatného jednání,
  • vstřícné chování a vystupování,
  • pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Nabízíme:

  • Nadstandardní mzdové podmínky – smluvní mzda,
  • práci na akreditovaném oddělení,
  • práci na plný úvazek,
  • profesionální zázemí a stabilní zaměstnání.

Platové podmínky:

  • Smluvní mzda.

Benefity:

  • Příspěvek na životním pojištění,
  • příspěvek na stravování,
  • týden dovolené navíc,
  • firemní mateřská školka aj.

Termín nástupu:

  • Možný ihned nebo dle dohody.

Kontakt:

MUDr. Tomáš Málek, primář, tomas.malek@vtn.agel.cz  nebo mobil: 725 975 092

Máte zájem? Vyplňte prosím formulář...