Vy a Vaše zdravíJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Kariéra

Nabídka práce

Lékař/lékařka na Chirurgické oddělení

Místo výkonu: Ostrava
Určeno pro: lékaře (i absolventy)

Náplň pracovní pozice:

Komplexní péče o pacienty Chirurgického oddělení

Požadujeme:

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání,
  • spec. způsobilost v oboru Chirurgie. Případně lékaře po základním kmeni v přípravě k atestaci v oboru, nevylučujeme ani absolventa LF
  • flexibilitu, schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování,
  • pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Nabízíme:

  • pracovní poměr na úvazek 1.0
  • možnost dalšího odborného rozvoje s podporou zaměstnavatele,
  • profesionální zázemí a stabilní zaměstnání.

Platové podmínky:

  • Smluvní mzda.

Benefity:

  • Příspěvek na životním pojištění,
  • příspěvek na stravování,
  • týden dovolené navíc,
  • firemní mateřská školka aj.

Termín nástupu:

Možný ihned nebo dle domluvy

Kontakt:

MUDr. Miloslav Mazur, Ph.D., MBA,  primář, miloslav.mazur@vtn.agel.cz nebo mobil: 723 489 550

Máte zájem? Vyplňte prosím formulář...