Vy a Vaše zdravíJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Kariéra

Nabídka práce

Lékař/lékařka na Chirurgické oddělení

Místo výkonu: Ostrava
Určeno pro: lékaře (i absolventy)

Náplň pracovní pozice:

Komplexní péče o pacienty Chirurgického oddělení

Požadujeme:

  • ukončené vysokoškolské vzdělání, popřípadě specializaci v oboru chirurgie nebo základní chirurgický kmen
  • flexibilitu, schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování,
  • pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Nabízíme:

  • pracovní poměr na úvazek dle dohody
  • možnost dalšího odborného rozvoje s podporou zaměstnavatele
  • profesionální zázemí a stabilní zaměstnání.

Benefity:

  • týden dovolené navíc
  • 3 dny sick days
  • příspěvek na životní pojištění a penzijní pojištění ve výši 1000 Kč
  • týdenní rekondiční pobyty s wellness ve vybraných lázeňských lokalitách
  • mateřská škola v areálu nemocnice pro děti od dvou let
  • multisport karty
  • možnost dočasného ubytování na naší ubytovně
  • výhodné nabídky mobilního operátora
  • slevy v rámci společnosti AGEL – lékárny, Oční centrum atd.

Kontakt:

Mgr. Lucie Balcarová, email: lucie.balcarova@vtn.agel.cz, tel. 724 044 420

Máte zájem? Vyplňte prosím formulář...