Vy a Vaše zdravíJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Kariéra

Nabídka práce

Lékař/ka na Interní oddělení

Místo výkonu: Ostrava
Určeno pro: lékaře (i absolventy)

Náplň pracovní pozice:

  • Diagnostika a léčba v rámci oboru vnitřního lékařství. Léčba pacientů s onemocněním srdce, plic, jater, slinivky břišní, ledvin, štítné žlázy, žilního a tepenného  systému

Požadujeme:

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání,
  • lékař/ku (i absolvent) se zájmem o vnitřní lékařství, angiologii, gastroenterologii a diabetologii,
  • praxe v oboru vítána,
  • flexibilitu, samostatnost, vstřícnost, schopnost rychle se učit,
  • schopnost aktivního, samostatného jednání,
  • vstřícné chování a vystupování,
  • pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Nabízíme:

  • Nadstandardní platové podmínky – smluvní mzda,
  • práci na špičkovém pracovišti - Vaskulární centrum patří k největším a nejvýznamnějším moderním endovaskulárním pracovištím v naší republice,
  • možnost přípravy k atestaci na akreditovaném pracovišti,
  • možnost dalšího odborného rozvoje s podporou zaměstnavatele,
  • profesionální zázemí a stabilní zaměstnání.

Platové podmínky:

  • Smluvní mzda.

Benefity:

  • Příspěvek na životním pojištění,
  • příspěvek na stravování,
  • týden dovolené navíc,
  • firemní mateřská školka aj.

Termín nástupu:

  • Možný ihned nebo dle dohody.

Kontakt:

MUDr. Dušan Kučera, Ph.D., MBA primář, dusan.kucera@vtn.agel.cz nebo mobil: 724 649 912

Máte zájem? Vyplňte prosím formulář...