Vy a Vaše zdravíJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Kariéra

Nabídka práce

Lékař/lékařka na Radiologické oddělení

Místo výkonu: Ostrava
Určeno pro: lékaře

Náplň pracovní pozice:

  • Čtení a hodnocení rtg snímků,
  • skiaskopická dynamická rtg vyšetření – lékař provádí a vyhodnocuje,
  • ultrasonografická vyšetření – lékař provádí a vyhodnocuje,
  • vyšetření výpočetní tomografií (CT) – lékař dohlíží a vyhodnocuje,
  • vyšetření magnetickou rezonancí – lékař dohlíží a vyhodnocuje,
  • čtení a hodnocení mamografických snímků,
  • miniinvazivní výkony (nevaskulární intervence) – punkce, biopsie, drenáže, vakuové aspirace, ozónoterapie – lékař provádí a vyhodnocuje,
  • účast v odborných indikačních komisích, konzultační činnost.

Požadujeme:

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání,
  • spec. způsobilost v oboru Radiologie a zobrazovací metody. Případně lékaře po základním kmeni a v přípravě k atestaci v oboru, nevylučujeme ani absolventa LF,
  • flexibilitu, schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování,
  • pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Nabízíme:

  • Nadstandardní mzdové podmínky – smluvní mzda,
  • digitalizované oddělení (PACS) s bezfilmovým provozem vybavené nejmodernějším přístrojovým vybavením (konvenční radiodiagnostika, ultrazvuky, CT, magnetická rezonance, pracoviště je akreditované pro mamární diagnostiku a screening, miniinvazivní výkony – punkce, drenáže, biopsie, léčba bolesti, ozónoterapie, virtuální kolonoskopie a další)
  • práci na plný úvazek,
  • profesionální zázemí a stabilní zaměstnání.

Platové podmínky:

  • Smluvní mzda.

Benefity:

  • Příspěvek na životní pojištění,
  • příspěvek na stravování,
  • týden dovolené navíc,
  • týden dodatkové/rizikové dovolené
  • firemní mateřská školka aj.

Termín nástupu:

  • Možný ihned nebo dle dohody.

Kontakt:

MUDr. Jaroslav Krátký, primář, jaroslav.kratky@vtn.agel.cz nebo telefon: 595 633 470

Máte zájem? Vyplňte prosím formulář...