Dětské oddělení získalo nové monitory dechu

1.8.2017

Dětské oddělení Vítkovické nemocnice a.s. obdrželo od Nadace Křižovatka 20 nových monitorů dechu v celkové hodnotě 59 400 Kč.

Monitory byly dne 31.7.2017 předány primáři dětského oddělení MUDr. Boženskému. Nákup těchto přístrojů financovaly společnosti Maxion Wheels Czech, innogy Energies, EMITEX products, MTM Transport a KADAMO.

Nadace Křižovatka se jako jediná nadace v České republice již 20 let své existence aktivně věnuje podpoře povědomí veřejnosti o SIDS a o možnostech ochrany ohrožených dětí do 1 roku věku.