Endokrinologická ambulance Vítkovické nemocnice rozšiřuje ordinační dobu

12.9.2018

O další den v týdnu rozšiřuje ordinační dobu endokrinologická ambulance Vítkovické nemocnice. Pacienti dosud mohli využívat endokrinologickou ambulanci čtyřikrát týdně, nyní již každý pracovní den – nově i v úterý. Ambulance, která vyšetřuje a léčí pacienty s onemocněním žláz s vnitřní sekrecí, především štítné žlázy, začne v rozšířeném režimu fungovat od října.

Vedení Vítkovické nemocnice tímto krokem vyšlo vstříc pacientům endokrinologické ambulance. „Počet a zájem pacientů je v současnosti obrovský, a to je důvodem rozšíření ordinační doby,“ uvádí lékař endokrinologické ambulance MUDr. David Bartoš s tím, že dosud navštěvovalo ambulanci týdně zhruba 60 pacientů. „V posledních měsících se nám do ambulance objednává kolem deseti nových lidí denně,“ doplnil David Bartoš.

Ordinační doba ambulance bude nově od října vždy v pondělí, úterý a středu dopoledne od 08:00 do 12:00, čtvrtek a pátek od 07:00 do 12:00. Odpoledne pak každý den od 12:30 do 14:30. Pacienti endokrinologickou ambulanci naleznou v přízemí budovy H3. Do ambulance je nutné se předem objednat na telefonním čísle 595 633 245.