O nemocnici

XXVII. Moravskoslezské dny pneumologie Ostrava

5. - 6. 10. 2018 - lékař Vítkovické nemocnice MUDr. Ivan Kiša oceněn

Dne 5. - 6. 10. 2018 v Hotelu Park In v Ostravě se uskutečnily XXVII. MORAVSKOSLEZSKÉ DNY PNEUMOLOGIE. Akce byla pod záštitou České pneumologické a ftizeologické společnosti ČLS JEP, Českou asociací sester a Vítkovickou nemocnicí a.s. Letošní ročník programově a organizačně připravoval primář MUDr. Jaromír Roubec, Ph.D., Prof. MUDr. Vítězslav Kolek, DrSc. a Prof. MUDr. Jana Skřičková, CSc. Organizačně kongres zajišťoval prim. Dr. Roubec  z Vítkovické nemocnice a staniční sestra plicního oddělení Hana Mikesková společně se studiem Jana Chaloupka.

Záštitu nad kongresem převzal primátor Ostravy, náměstek hejtmana MSK a předseda představenstva Vítkovické nemocnice MUDr. Stanislav Jackanin, který společně s organizátory kongres zahájil.

Úvod kongresu se vedl ve slavnostním duchu. Lékař Vítkovické nemocnice a.s. pan asistent MUDr. Ivan Kiša byl oceněn Českou pneumologickou a ftizeologickou společností ČLS za přínos v oblasti medicíny.

Práce plicního oddělení přispěla k šíření dobrého jména Vítkovické nemocnice a.s.

Informuje: Ivana Novosadová